США "дружать" з Ізраїлем проти Сирії?

США передали Ізраїлю інформацію про засоби ПРО Сирії перш ніж у вересні ізраїльські ВПС нанесли ракетно-бомбовий удар по об'єкту на сирійській території.

Об'єкт, по якому було завдано удару, за твердженням ізраїльської сторони, міг бути таємним сирійським ядерним центром. Про передачу Сполученими Штатами інформації по сирійських ПРО повідомив у середу журнал "Авіейшн уїк" із посиланням на власні джерела, за даними яких США вели моніторинг електронних сигналів, що надходили з сирійської території під час ізраїльського удару 6 вересня, і надавали поради Ізраїлю.

При цьому американська сторона не здійснювала жодної активної участі в ізраїльській операції за винятком "консультування по вразливих місцях потенційних цілей", цитує видання одне зі своїх джерел.

літак
Архів
Офіційно США жодної інформації про своє сприяння ізраїльському нальоту не надає
Безпосередньо перед ударом по "ядерному" об'єкту ВВС Ізраїлю вивели з ладу сирійський радар ППО, розташований біля кордону з Туреччиною, використавши для цього поєднання "електронного удару" з застосуванням авіаційних бомб точного наведення.

Потім ізраїльські військові повністю тимчасово вивели з ладу всі сирійські радари ППО на весь час повітряної операції, повідомляє видання, за даними якого успішне використання проти Сирії засобів придушення електронних сигналів і "зламу" сирійських комп'ютерних мереж указує на існування у Ізраїлю цілого "арсеналу цифрової зброї".

Офіційно США жодної інформації про своє сприяння ізраїльському нальоту не надає.

З моменту появи у вересні перших повідомлень про ізраїльський удар по Сирії адміністрація Джорджа Буша на всіх рівнях, включно з самим президентом, взагалі відмовляється від яких-небудь коментарів з даного питання.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: