США екстрадували з Грузії російського хакера: йому загрожує 92 роки в'язниці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Раніше влада Грузії арештувала Тюріна за запитом США.

США екстрадували з Грузії 35-річного жителя Москви, росіянина Андрія Тюріна. Його звинувачують у масштабних кібератаках на американські компанії — фінансові структури, брокерські контори та пресу, що спеціалізується на публікації фінансової інформації.

Про це повідомляє "Голос Америки".

За даними слідства, з 2012 року до середини 2015 росіянин Андрій Тюрин проводив хакерські атаки на американські компанії, викрав персональні дані понад 100 мільйонів людей, зокрема 80 мільйонів користувачів однієї фінансової організації, що працює на Манхеттені.

Також стверджується, що Тюрін разом зі своїми спільниками в результаті реалізації "різних злочинних схем привласнили собі сотні мільйонів доларів".

Він входив до злочинної групи, ще три члени якої перебували в Ізраїлі. Двох арештували в Ізраїлі в 2015 році та екстрадували до США у 2016, третього арештували США у 2016 році.

Раніше влада Грузії арештувала Тюріна за запитом США.

Якщо Тюрина визнають винним, його можуть ув'язнити на строк до 97 років — по 30 років за злочинну змову з метою вчинення комп'ютерних зломів і банківське шахрайство. Про це йдеться в заяві Секретної служби США, яка, зокрема, відповідає за охорону перших осіб держави.

Раніше ЗМІ повідомляли, що хакери Energetic Bear проникли в мережі енергетичних компаній США. Жертвами нападу стали сотні фірм, хакери використовували облікові дані співробітників. Російські хакери в 2017 році провели масштабну кампанію зі зламу мереж електроенергетичних компаній США. 

ВідеоРосійські хакери заразили півмільйона роутерів, готуючи кібератаку на Україну

Про це заявила міжнародна компанія-виробник мережевого обладнання. За даними корпорації, до зараження, напевне, причетні росіяни, адже хакерське програмне забезпечення містить код, використаний у попередніх кібератаках, у яких США звинуватили Росію. 

Російські хакери заразили півмільйона роутерів, готуючи кібератаку на Україну

Залиште свій коментар

Вибір редакції