Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
США евакуювали з Китаю дипломатів через "акустичні атаки", що загрожують втратою слуху

У постраждалих виявлено такі самі симптоми, як у співробітників посольства США на Кубі, які поскаржилися на атаки 2017 року.

Держдеп повернув у США 11 співробітників американської дипмісії в Китаї через "акустичні атаки". Про це повідомляє The New York Times.

За даними видання, вісім осіб були евакуйовані із представництва США в Гуанчжоу, одна людина з консульства в Шанхаї і двоє людей із посольства в Пекіні.

Як зазначається, у постраждалих від імовірних атак виявлено такі самі симптоми, як у співробітників посольства США на Кубі.

Раніше повідомлялося, що на Кубі американські дипломати і члени їхніх сімей постраждали в результаті "акустичних атак", які тривали із середини листопада 2016 року до весни 2017 року.

За словами чиновників, "зброя" створювала звук, схожий на дзижчання комах або на скрегіт металевого предмета підлогою, але визначити його джерело не вдавалося.

За даними телеканалу CNN, дипломати і члени їхніх сімей звернулися за лікуванням після таємничого впливу. Зокрема, у двох американських дипломатів "акустичні атаки" призвели до втрати слуху, через що вони не змогли повернутися на Кубу.

Держдепартамент США повідомив, що в результаті звукового впливу на Кубі постраждали 24 людини. При цьому влада країни не змогла виявити докази, що підтверджують інциденти з американськими дипломатами.

Залиште свій коментар

Вибір редакції