США готові до переговорів з КНДР - Пенс

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами Пенса, тиск не буде послаблюватися, поки КНДР не почне відмовлятися від ядерної і ракетної програм.

Віце-президент США Майк Пенс заявив, що США готові до переговорів з КНДР.

Про це повідомляє The Washington Post.

"Кампанія з надання максимального тиску продовжиться і буде більш інтенсивною. Але якщо хочете поговорити, ми будемо говорити", - сказав Пенс.

На запитання, які кроки потрібно зробити Кореї, щоб з неї почали знімати санкції, Пенс відповів: "Не знаю. Тому і потрібні переговори".

Він зазначив, що тиск не буде послаблюватися, поки КНДР не почне відмовлятися від ядерної і ракетної програм.

Зокрема, у Токіо Пенс анонсував нові санкції щодо Північної Кореї, які можуть бути жорстокішими. У відповідь режим Кім Чен Ина може відновити випробування своїх ядерних і ракетних програм. Це зупинить дипломатичний прогрес у своїх слідах.

Своєю чергою, президент Південної Кореї хоче уникнути такого сценарію.

ВідеоІсторична розмова: світ обговорює візит сестри лідера КНДР на відкриття Олімпіади

Кім Йо Чжон – найближча родичка чинного лідера КНДР. Вона єдина з династії Кім, яка наважилася приїхати до сусідів. І на Ігри, як виявилося, поїхала із листом від старшого брата. Подробиць змісту листа не розголошують, але особисто президента Південної Кореї запросили приїхати у Пхеньян якомога раніше.

Історична розмова: світ обговорює візит сестри лідера КНДР на відкриття Олімпіади

Нагадаємо, лідер КНДР Кім Чен Ин запросив президента Південної Кореї Мун Чже Іна до столиці Північної Кореї – Пхеньяну. Так, 10 лютого повідомлялося, що відбулася зустріч президента Республіки Корея з делегацією КНДР, в яку входять голова президії Верховного народного зібрання (парламенту) Кім Ен Нам і рідна сестра лідера країни Кім Чен Ина - Кім Йо Чжон. Переговори тривали близько трьох годин. Варто зазначити, що це перша подібна зустріч між представниками керівництва двох країн від 2007 року. 

КНДР і Південна Корея домовилися про те, що вони відправляться на зимові Олімпійські ігри під єдиним прапором. Також повідомлялося, що віце-президент США Майк Пенс і дочка американського президента Іванка Трамп не планують зустрічатися з сестрою північнокорейського лідера Кім Чен Ина під час Олімпійських ігор в Пхенчхані. 

Своєю чергою, віце-президент Сполучених Штатів Америки Майк Пенс під час церемонії відкриття Олімпійських ігор у Пхенчхані сидів дуже близько біля сестри лідера КНДР Кім Чен Ина Кім Йо Чжон.

Фотогалерея Небачена близькість: віце-президент США на відкритті Олімпіади сидів поруч з сестрою Кім Чен Ина (5 фото)

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції