Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
США готові ввести санкції проти Міжнародного кримінального суду через переслідування американців

Суд розглядає справу щодо американців, начебто причетних до тортур над ув'язненими в Афганістані.

Сполучені Штати Америки погрожують введенням санкції проти Міжнародного кримінального суду через порушення справ проти громадян Америки.

Про це заявив радник президента США з національної безпеки Джон Болтон, передає BBC.

Відомо, що Міжнародний кримінальний суд (МКС), розташований у Гаазі, розпочав провадження проти громадян США, а саме військовослужбовців в Афганістані, яких підозрюють у знущанні над ув'язненими.

Джон Болтон заявив, що суд діє "нелегітимно" і пообіцяв з боку США зробити все, аби захистити громадян країни.

"Ми не співпрацюватимемо з МКС, ми не допомагатимемо МКС, а також ми точно не увійдемо до МКС. Ми дамо МКС вмерти наодинці. Хоча для всіх намірів і цілей МКС вже мертвий для нас", - сказав Джон Болтон.

Болтон заявив, що жодна сторона, зокрема Афганістан, не надсилала до Міжнародного суду запит щодо порушення провадження проти громадян США, які начебто вчиняли тортури проти ув'язнених. 

Також США критикують МКС за позицію у справі протистояння Ізраїлю та Палестини. Відомо, що палестинська сторона подала до Міжнародного кримінального суду позов проти Ізраїлю за начебто порушення прав людини у Секторі Гази та на території Західного берегу річки Йордан.

Санкції США можуть передбачати заборону на в'їзд членів суду до Сполучених Штатів, а також їхні рахунки у США можуть бути заморожені. 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції