США готові застосувати військові сили у відповідь на запуск ракети КНДР

Про це заявила постійний представник США в ООН Ніккі Гейлі на засіданні Радбезу.

США заявили, що готові використати свої "значні військові сили" в Північній Кореї "якщо треба" після ракетних випробувань КНДР.

Про це сказала постійний представник США в ООН Ніккі Гейлі, повідомляє BBC.

Вона також заявила, що в Організації Об'єднаних Націй буде представлена нова резолюція щодо Пхеньяна.

Посол назвала випробування гострою військовою ескалацією і погрожувала застосувати торговельні обмеження.

Тим часом міністр оборони США Джим Маттіс та його японська колега Томомі Інада заявили, що випробування є "неприйнятною провокацією". Генерал Маттіс наголосив, що США прагнуть захищати Японію і забезпечувати стримування.

Гейлі зазначила, що тестовий запуск Північною Кореєю міжконтинентальних балістичних ракет "швидко закрив можливість дипломатичного рішення".

ВідеоВійськові США і Південної Кореї відповіли на ракетне випробування КНДР

"Сполучені Штати Америки готові використовувати весь спектр наших можливостей, щоб захистити себе і наших союзників", - сказала вона на Раді Безпеки ООН, яка зібралася на надзвичайну сесію для обговорення випробування.

"Одна з наших можливостей полягає в наших значних військових силах, і ми будемо їх використовувати, якщо буде потреба, але ми не хочемо йти цим напрямом", - сказала вона.

Гейлі додала, що обговорювала цю проблему з президентом США Дональдом Трампом і зауважила, що США можуть припинити торгівлю з країнами, які продовжують торгувати з Північною Кореєю, порушуючи резолюції ООН.

"Ми будемо спостерігати за будь-якою країною, яка вирішує займатися бізнесом з цим режимом поза законом", - попередила посол.

Раніше повідомлялося, що КНДР запустила балістичну ракету з прикордонної з Китаєм провінції. Політ ракети тривав 40 хвилин, ракета впала в економічній зоні Японії.

ВідеоПівнічна Корея здійснила черговий запуск ракети, яка впала у Японському морі

Залиште свій коментар