США готували "оксамитову революцію" в Ірані

Іран заявив, що США готували в країні повалення існуючого ладу.

США ведуть активну роботу для проведення в Ірані "оксамитової революції" з метою повалення існуючого ісламського ладу в країні, заявив в понеділок глава Департаменту контррозвідки міністерства інформації (безпеки) Ірану.

"США використовують можливості своїх спецслужб в різних країнах регіону, зокрема в ОАЕ, Туреччині, Азербайджані, Кувейті та інших державах з метою практичної реалізації теорії "оксамитової революції" в Ірані", - заявив представник спецслужб, коментуючи недавній арешт чотирьох іранських громадян.

Минулого тижня представник судової влади Ісламської Республіки Алі Реза Джамшиді повідомив, що в Ірані арештовано чотирьох людей за підозрою у підготовці державного перевороту за підтримки уряду США.

"Ці четверо є основними фігурами в цій справі. Вони співпрацювали з американськими спецслужбами і скрупульозно виконували всі їхні вказівки", - відзначив глава департаменту контррозвідки.

За його словами, всього у справі про створення "мережі" з повалення державного ладу в Ірані проходить декілька десятків осіб. На їхню діяльність уряд США витратив близько 32 мільйонів доларів. Чиновник також назвав імена двох із заарештованих - це іранські лікарі Араш і Каміар Алаї.

"Незабаром національні ЗМІ Ірану покажуть визнання деяких із заарештованих, які розкажуть про плани США", - пообіцяв високопоставлений представник іранської контррозвідки, слова якого цитує місцеве ТБ. 

Читайте також:

Іран викрив американську змову

Іран не хоче переговорів зі США

Більше 70 тисяч іранських студентів хочуть підірвати себе в Ізраїлі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: