Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
США готується до евакуації своїх громадян з круїзного лайнера Diamond Princess

На борту лайнера перебувають близько 380 американських сімей.

Уряд США готується до евакуації американських пасажирів круїзного судна Diamond Princess, яке зараз перебуває на карантині біля порту Йокогама в Японії.

Про це повідомляє CNN.

Очікується, що евакуація відбудеться в неділю, 16 лютого. 

За словами представника Центру з контролю та профілактики захворювань США Генрі Вока, на борту лайнера перебувають близько 380 американців та членів їхніх родин. Їм запропонують повернутися додому на двох літаках, які надасть американський Держдепартамент

Нагадаємо, круїзний лайнер Diamond Princess перебуває на карантині поблизу порту Йокогами у Японії від 3 лютого. Менш ніж за тиждень він перетворився на черговий осередок спалаху нового коронавіруса з Китаю. Наразі щонайменше 218 пасажирів лайнера інфіковані патогеном. 

Лайнер Diamond Princess, який є власністю британсько-американської компанії Carnival Corporation, вирушив у двотижневий круїз 21 січня. Він відплив з японського міста Йокогама і зупинявся у низці портів Японії, В'єтнаму, Тайваню та Гонконгу. 

На борту судна перебувало понад 3 711 осіб. З них 2 666 – пасажири, інші 1 045 – члени екіпажу. Серед останніх – 25 громадян України.

Грандіозна морська мандрівка Diamond Princess мала завершитися 3 лютого. Проте перед прибуттям до порту Йокогами судно зустріла берегова охорона. У одного з пасажирів, який висадився раніше у Гонконгу, виявили новий коронавірус з Китаю. 

Плейлист 88 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

Залиште свій коментар

Вибір редакції