США готують удар по Ірану?

За інформацією неназваних джерел в армії Сполучених Штатів, Джордж Буш хоче в такий спосіб не допустити створення ядерної зброї Тегераном.


Пентагон, можливо, підготував план військового удару по Ірану.

Як  повідомляє The Jerusalem Post, такою інформацією поділилися з виданням неназвані високопоставлені офіцери американської армії. Вони також підтвердили, що військове керівництво повністю підтримує Джорджа Буша в його прагненні не дозволити Тегерану створити ядерну зброю. 

Більше того, серед військових є впевненість в тому, що президент зробить якісь рішучі дії, включаючи військову операцію по знищенню об'єктів ядерної індустрії, до закінчення терміну його повноважень.

Джерела в Пентагоні також повідомили деякі деталі можливої військової акції. За їх твердженням, основна роль буде відведена ВПС і ВМС США. Останнім, згідно одному з варіантів розвитку подій, належить забезпечити повну блокаду Ірану, щоб не допустити експорту нафти.

З необхідністю вживання рішучих заходів згодні й деякі законодавці. Так, впливовий сенатор з Конектикуту Джозеф Ліберман заявив 10 червня, що "США мають бути готові до проведення масштабної військової операції проти іранців, щоб примусити їх припинити вбивства американців у Іраку". 

Наприкінці травня в Перську затоку прибули для участі в маневрах два авіаносні угпуповання ВМС США.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: