Обвинувальний висновок проти них скеровано до суду.
Заступник генпрокурора США Род Розенстайн заявив, що Вашингтон хоче домогтися екстрадиції росіян, яких звинуватили у спробі вплинути на американські вибори.
Про це повідомляє Українська правда з посиланням на заяву генпрокурора.
"Немає жодних комунікацій з росіянами щодо цього. Ми дотримуватимемося звичайних процедур, домагаючись співпраці та екстрадиції", - сказав Розенстайн.
Нагадаємо, 16 лютого Міністерство юстиції США заявило, що 13 громадян Росії і три російські установи звинувачуються у втручанні у вибори президента США і політичний процес в країні. Обвинувальний висновок проти них скеровано до суду Вашингтона.
Звинувачення висуваються проти компанії "Агентство інтернет-досліджень", яка більш відома як "фабрика тролів", а також проти "Конкорд Менеджмент" і "Конкорд Кейтеринг". Усі три фірми належать російському мільярдеру Євгену Пригожину, якого називають "кухарем Путіна".
Пригожин також входить до списку підозрюваних. Також у списку Михайло Бистров, Михайло Бурчик, Олександра Крилова, Сергій Полозов, Ганна Богачова, Марія Бовда, Роберт Бовда, Аслан Джейхун, Вадим Подкопаєв, Гліб Васильченко, Ірина Каверзіна та Володимир Венков. Вони усі є співробітниками "фабрики тролів".
Російський мільярдер Євген Пригожин у свою чергу заявив, що не засмучений тим, що проти нього в США висунули звинувачення у втручанні у вибори президента. "Американці дуже вразливі люди, вони бачать те, що хочуть бачити. З великою повагою ставлюся до них. Я зовсім не засмучений, що опинився в цьому списку. Якщо вони хочуть бачити диявола — хай бачать", — сказав він.
Своєю чергою офіційний представник Міністерства закордонних справ РФ Марія Захарова назвала абсурдом звинувачення США.