США і Британія погрожують Кремлю збільшенням збитків від агресії проти України

У Білому домі кажуть, що Москва вже знає про наслідки.

Президент США Барак Обама і прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон провели телефонну розмову щодо актуальних питань зовнішньої політики, в тому числі, ситуації в Україні.

Про це повідомили в Білому домі.

"Щодо України, президент і прем'єр-міністр висловили занепокоєння у зв'язку зі зростанням напруженості та продовженням насильства на Сході Україні. Вони погодилися з тим, що Росії треба вжити невідкладних заходів для деескалації ситуації", - йдеться в повідомленні.

У Білому домі підкреслили, що ці кроки "вже були чітко донесені до РФ". Вони включають необхідність забезпечення двостороннього припинення вогню, передусім, з боку російських терористів, негайного припинення потоку російської зброї та бойовиків через кордон, створення ефективного механізму моніторингу кордону ОБСЄ, дорожньої карти для переговорів контактної групи, а також звільнення всіх заручників.

При цьому повідомляється, що ні Сполучені Штати, ані Велика Британія не побачили прогресу в дотриманні цих умов. "Президент і прем'єр-міністр погодилися, що Європа і Сполучені Штати повинні вжити подальших узгоджених заходів, аби збільшити витрати для Росії, якщо вона не зробить негайних кроків до деескалації", - наголосили в Білому домі.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко закликав Євросоюз дати належну оцінку фактам нелегального перетину російсько-українського кордону важкою воєнною технікою та атаки військових РФ на позиції українських військовослужбовців.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: