США і Південна Корея почали спільні військові навчання

Вашингтон і Сеул почали спільні навчання, хоча Пхеньян попередив, що у відповідь на це Південна Корея буде перетворена на "море вогню".

Чергові спільні навчання США і Південної Кореї стартували на Корейському півострові, незважаючи на погрози з боку Пхеньяну, який обіцяв у відповідь на цю "провокацію" розгорнути "справжню війну".

Американсько-корейські навчання "Ключова рішучість / Молодий орел" триватимуть 11 днів і включатимуть в себе бойові стрільби ВМС США, повітряні навчання і навчання з ведення бойових дій у великих населених пунктах.

До програми навчань також увійде комп'ютерне моделювання військових конфліктів.

Як очікується, у маневрах мають взяти участь близько 200 тисяч південнокорейських військових, а також близько 13 тисяч американських солдатів.

Вашингтон і Сеул заявляють, що навчання носять оборонний характер, але Пхеньян вважає, що маневри є підготовкою до військової агресії. Влада Північної Кореї заявила, що якщо США і Південна Корея почнуть навчання, то Сеул буде перетворений на "море вогню".

Ці навчання є першими з моменту збройного конфлікту між Сеулом і Пхеньяном в листопаді 2010 року на острові Йонпхендо в Жовтому морі. Тоді загинули двоє південнокорейських військовослужбовців і двоє мирних мешканців, близько 20 осіб постраждали. КНДР про втрати зі свого боку не повідомила. З того часу сторони неодноразово обмінювалися військовими погрозами.

Корейська війна 1950-1953 років завершилася підписанням угоди про перемир'я і формально не закінчена досі.

США, війська яких воювали в Кореї під прапором ООН, відмовляються підписувати угоду про мир з КНДР і визнавати її офіційно, зберігаючи на півдні Корейського півострова близько 28 тисяч військовослужбовців.

Читайте також:

Північна Корея пригрозила США "тотальною війною"

До КНДР відправили повітряні кулі з новинами про революції в Єгипті та Лівії

КНДР почала підготовку до третіх ядерних випробувань

США заявили, що Північна Корея для них є прямою загрозою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: