США і Росія проведуть спільні військові навчання

Військово-повітряні сили Росії та Сполучених Штатів запланували знову провести спільні навчання: минулого року тренування "пройшли гладко".

ВПС Росії та США запланували на 2011 рік проведення нових спільних військових навчань.

За даними командування повітряно-космічної оборони Північної Америки (NORAD), яке в листопаді 2010 проводило оцінку попередніх навчань, спільні тренування "пройшли гладко" і успішно. Як очікується, у нових навчаннях знову візьме участь і Канада.

Попередні спільні навчання ВПС США, Канади та Росії відбулися 9-13 серпня 2010 року. У них також були задіяні фахівці Федеральної аеронавігаційної служби Росії та Федерального управління цивільної авіації США. Згідно зі сценарієм, ВПС Росії і США потрібно було перехопити і супроводити цивільний лайнер, "захоплений" терористами.

Повітряне судно пройшло через Тихий океан з Аляски на Далекий схід, а потім назад. Метою навчань було налагодження взаємодії між американськими і російськими перехоплювачами, а також військово-повітряними командуваннями країн.

У навчаннях взяли участь американські винищувачі Lockheed Martin F-22 Raptor та російські винищувачі-перехоплювачі МіГ-31, літаки дальнього радіолокаційного виявлення і управління Boeing E-3B Sentry і А-50, а також літаки-заправники.

Читайте також:

Російські ВПС зірвали військові навчання США та Японії

Витік секретної інформації: НАТО підготувало план захисту від Росії

Росія розмістила біля Грузії ракети "Смерч" у повній боєготовності

Японія і США почнуть 2011 рік з масштабних військових навчань

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: