США і Велика Британія не повинні допустити завершення будівництва "Північного потоку-2" – Помпео

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Керівництво цих країн вважають газопровід важелем тиску на Європу.

США і Велика Британія не повинні допустити, щоб російський газопровід "Північний потік-2" був добудований.

Про це заявив держсекретар США Майк Помпео, виступаючи в Лондоні, куди він приїхав для переговорів з міністром закордонних справ Джеремі Хантом і прем'єр-міністеркою Терезою Мей, передає Голос Америки.

Під час лекції у Центрі політичних наук в Ланкастер-Хаусі Помпео сказав, що США і Британія вважають будівництво "Північного потоку-2" "використанням енергії в якості важеля тиску на Європу". Він додав, що Вашингтон і Лондон "не повинні допустити, щоб це відбувалося", і закликав британських союзників "до тісної співпраці у цьому напрямку".

Помпео нагадав, як США і Велика Британія об'єдналися після використання хімічної зброї в Солсбері і "покарали Росію за допомогою чутливих санкцій".

"Ми хотіли, щоб світ знав: використання хімічної зброї неприпустимо, і наші країни, в яких цінується верховенство закону, цього не допустять", – заявив держсекретар США.

Нагадаємо, 12 березня Європейський парламент ухвалив новий звіт стосовно політичних стосунків між Європейським союзом та Росією, в якому закликав припинити будівництво "Північного потоку-2" та бути готовим до введення нових санкцій. У звіті наголошується, що проект "Північний потік-2" може збільшити залежність ЄС від поставок російського газу та поставити під загрозу внутрішній ринок Європи, а тому має бути припинений. У лютому ж росіяни погрожували європейським країнам труднощами з газом, якщо вони блокуватимуть "Північний потік-2".

ВідеоТСН вдалося потрапити на будівельний майданчик "Північного потоку-2"

Цього тижня Європарламент схвалив оновлену газову директиву. За її правилами, не тільки жодна європейська компанія не може одночасно добувати, транспортувати і продавати газ, але й компанії поза межами ЄС. І це має створити проблеми "Газпрому". Бо у випадку із "Північним потоком-2" він сам міцно тримає все в одних руках. ТСН стала єдиним українським ЗМІ, якій вдалося потрапити на будівельний майданчик "Північного потоку-2".  

ТСН вдалося потрапити на будівельний майданчик "Північного потоку-2"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції