США і Євросоюз відновили активні торгові переговори

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У планах учасників процесу кілька раундів зустрічей протягом найближчих місяців.

У Вашингтоні стартували переговори щодо торгових питань між Європейським Союзом і Сполученими Штатами Америки. Про це повідомила у своєму Twitter Єврокомісар з питань торгівлі Сесилія Мальмстрем.

За її словами, це стало можливістю реалізувати домовленості між президентами США і ЄС Дональдом Трампом і Жан-Клодом Юнкером, котрі були досягнуті влітку. Зустріч із американським колегою Мальмстрем сподобалася. "Перспективна зустріч з торговим представником США Робертом Лайтхайзером сьогодні", - охарактеризувала її гостя.

Представник Євросоюзу також повідомила, що восени на переговірників очікує багато роботи. "Наші служби будуть у тісному контакті в найближчі тижні", - анонсувала вона. Мальмстрем уточнила, що планує ще одну зустріч із Лайтхайзером у вересні, а також низку переговорів у жовтні.

ВідеоТрамп проти Google. Американський президент звинуватив пошуковик у маніпуляції

Трамп проти Google. Американський президент звинуватив Інтернет-пошуковик у маніпуляції. На думку Дональда Трампа, Google показує 96-ть відсотків поганих новин про нього - та ще й розміщені вони на сайтах ліберальних ЗМІ. Тоді, як новини з консервативних сайтів пошуковик нібито не видає. Дональд Трамп пообіцяв "зайнятися ситуацією". 

Трамп проти Google. Американський президент звинуватив пошуковик у маніпуляції

Залиште свій коментар

Вибір редакції