США можуть вийти із "шаутдауну": у Конгресі з’явився відповідний законопроект

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Але, на жаль, мало шансів, що він отримає достатню кількість голосів.

Очільники республіканців і демократів у Сенаті американського Конгресу попередньому домовилися про ймовірний вивід США з урядового "шатдауну".

Про це інформує The New York Times.

Нагадаємо, що «шатдаун» в Америці триває п’ятий тиждень поспіль.

Приміром, пропонує ідею президента Трампа щодо виділення $ 5,7 млрд на стіну із Мексикою і законопроект про  поновлення фінансування уряду до 8 лютого розглядати окремо.

Проте існують мізерні шанси, що така ідея буде проголосована. Бо більшість республіканців підтримують думку Дональда Трампа про продовження "шатдауну" допоки не будуть виділені кошти на нову стіну з Мексикою. А демократи виступають проти.

ВідеоТрамп вимагає побудувати величезний мур на кордоні з Мексикою

26-ий день в Сполучених штатах Америки триває шатдаун. Це абсолютний рекорд за всю американську історію. Трамп вимагає побудувати величезний мур на кордоні з Мексикою вартістю 5 мільярдів бюджетних доларів.

Трамп вимагає побудувати величезний мур на кордоні з Мексикою

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп відмовився поступатися багатомільярдною ініціативою щодо побудови стіни на кордоні з Мексикою, щоб зупинити урядовий "шатдаун" в США. Трамп переконаний, що тисячі людей, які вимушено припинили працювати через "шатдаун" в Сполучених Штатах, також хочуть, щоб стіна була побудована. Лідер демократів в Сенаті Чарльз Шумер заявив, що Трамп повинен відмовитися від стіни – чітко і просто", щоб вивести уряд з "шатдауна".

Через суперечки між республіканцями і демократами з приводу вимоги президента США Дональда Трампа виділити 5 млрд доларів на будівництво стіни вздовж кордону з Мексикою прийняття бюджету країни заблоковані. Поки дебати щодо стіни тривають, близько 800 тисяч федеральних службовців не отримують зарплату. Більша частина з них пішла на вимушений неоплачувану відпустку.

Припинення фінансування федеральних структур на Різдво призвело до хаосу в кінці 2018 року, який доповнився різким падінням фондових ринків, внутрішньопартійним загостренням через звільнення міністра оборони Джеймса Меттіса, виведенням військ з Сирії, а також розслідуванням спеціального прокурора ФБР Роберта Мюллера.

Залиште свій коментар

Вибір редакції