США можуть повернути військовий призив

Радник Джорджа Буша з питань нацбезпеки і війни в Іраку заявив, що має сенс обговорити повернення до обов'язкового військового призиву.

Генерал-лейтенант Дуглас Льют (Douglas Lute), який зараз працює радником президента США Джорджа Буша з питань національної безпеки і війни в Іраку, заявив, що має сенс обговорити проект повернення до обов'язкового призиву на військову службу. Про це повідомляє AFP.

З другого боку, Дуглас Льют обмовився, що зараз волонтери дуже добре служать і що в адміністрації президента не вважають за правильне вводити військовий призив. Але, за словами генерал-лейтенанта, така можливість завжди є.

Дуглас Льют
Lenta.ru
Генерал-лейтенант Дуглас Льют
У Білому домі оперативно відреагували на слова Льюта, заявивши, що не було навіть обговорення можливості повернення до призиву.

США відмінили призив на військову службу в 1973 році, коли закінчувалася війна у В'єтнамі. Після цього уряд віддавав перевагу волонтерам, тому що це дозволяло набирати більш освічених і мотивованих солдатів. Але Льют звернув увагу на те, що система добровільного заклику може не витримати збільшення штату в Іраку і Афганістані.

Зараз в Іраку служить близько 162 тисяч американців. Більшість з них знаходиться на Близькому Сході з самого початку військових дій в березні 2003 року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: