Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
США надалі продовжать захищати громадянське суспільство в Європі і Азії – Керрі

Америка планує виявляти активну позицію.

Сполучені Штати й надалі проявлятимуть активну позицію на захист відкритої діяльності громадянського суспільства у країнах Європи й Центральної Азії.

Про це заявив державний секретар США Джон Керрі, - пише Укрінформ.

"Держсекретар Керрі підтвердив, що Сполучені Штати й надалі висловлюватимуть стурбованість щодо скорочення простору для активності громадянського суспільства через введення обмежувальних законів і практики", - повідомили з цього приводу в Державному департаменті США.

Йдеться, в тому числі, про хибну класифікацію неурядових організацій як "іноземних агентів", а також застосування національного законодавства щодо боротьби з екстремізмом, щоб переслідувати мирних членів релігійних і етнічних груп, а також інакомислячих осіб.

Керрі вважає, що члени Північноатлантичного альянсу сьогодні мають зосередитися на єдності та продовжити працювати разом для досягнення спільних цілей.

"Реальними на сьогодні є зусилля, спрямовані на те, щоб кожний підтвердив, наскільки важливим є НАТО, відносини в рамках Альянсу, і як необхідно для нас бути разом, щоб переконатися, що є сильна Європа, є сильний Альянс, а також цінності й інтереси, які ми всі поділяємо та продовжуємо працювати разом", - зауважив державний секретар США. Він акцентував, що єдність "є дуже і дуже важливою".

Залиште свій коментар

Вибір редакції