Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
США нагадали про понад 100 млн жертв комуністичних режимів у світі

Вони систематично позбавляли невинних людей їх прав.

США відзначили Національний день пам'яті про жертв комунізму і нагадали, що у світі від тоталітарних комуністичних режимів, за даними Вашингтона, загинули понад 100 млн осіб.

Про це йдеться в прес-релізі Білого дому.

"Сьогодні, в Національний день пам'яті жертв комунізму, виповнюється 100 років з часів більшовицької революції в Росії", - наголошується в повідомленні.

"За минуле століття тоталітарні комуністичні режими по всьому світу призвели до загибелі більше 100 млн чоловік, піддали незліченна безліч людей експлуатації і призвели до невимовного спустошення", - вважають в Білому домі.

У повідомленні говориться, що "ці (комуністичні - ред) рухи під вигаданим приводом звільнення систематично позбавляли невинних людей їх прав - свободи віросповідання, свободи зібрань і багатьох інших прав, які ми вважаємо священними. 'Людей, які прагнули до свободи, вгамовували за допомогою сили, насильства і страху".

Нагадаємо, що Рада прийняла проект закону, який передбачає відновлення прав жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917 - 1991 років.

Його підтримали 245 депутатів.

Згідно з пояснювальною запискою до Проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення процедури реабілітації жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917 - 1991 років", він розроблений з метою відновлення прав осіб, які були засуджені у позасудовому порядку, а також засуджені за діяння, які не вважаються злочинами в цивілізованому суспільстві.

Залиште свій коментар

Вибір редакції