США наклали санкції на російський банк за пособництво Північній Кореї

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Банк допоміг КНДР обійти обмежувальні заходи Радбезу ООН.

Сполучені Штати ввели санкції проти російського банку "Агросоюз" за те, що він допоміг Північній Кореї уникнути обмежувальних заходів Ради Безпеки ООН.

Про це повідомив підрозділ американського відомства OFAC, який займається санкціями.

Заходи Радбезу спрямовані на обмеження ядерної програми та балістичних випробувань в КНДР.

Нагадаємо, група сенаторів США від Республіканської і Демократичної партій в четвер, 2 серпня, представила пакет нових санкцій проти Росії. Запропонований сенаторами законопроект включає санкції проти російських політиків і олігархів, близьких до президента РФ Путіна, обмеження інвестицій в енергетику та інші заходи. "Конгрес знову продемонструє прозору політику США і знову поставить Росію перед фактом: агресія Кремля зустріне наслідки, які струсонуть на режим Путіна  до краю", - заявили сенатори.

ВідеоЄС запровадив санкції проти шести компаній, причетних до будівництва Кримського мосту

Нові санкції за Крим. Європейський союз запровадив обмеження проти шести компаній, причетних до будівництва Кримського мосту. Їхні активи у Європі заморозять, а європейським компаніям заборонять мати справу з цими підприємствами. Бо, як наголошують у Брюсселі, зведення мосту до незаконно окупованого Криму зміцнює контроль Росії над півостровом. А відтак, порушує територіальну цілісність України. Загалом, під європейські санкції проти анексії Криму потрапило вже 44 компанії та більш як півтори сотні осіб.

ЄС запровадив санкції проти шести компаній, причетних до будівництва Кримського мосту

Вибір редакції