Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
США намагаються налагодити військову співпрацю з Китаєм

"Конкурент – ще не супротивник. Це не значить ворог", - заявили чиновники, пояснюючи позицію Меттіса.

Американський міністр оборони Джеймса Маттіса намагається налагодити відносини з китайськими військовими керівниками, зазначається в матеріалі Reuters.

Коли Меттіс прилетів до Пекіна в червні, він отримав від китайських військових вимогу пояснити рішення Пентагону (визначити Китай як "стратегічного конкурента", який мілітаризував Південно-Китайське море - ред) в основному документі про політику Пентагону.

На непублічних перемовинах Меттіс виправдав таке формулювання, кажучи, що Пентагон ретельно обирав ці слова, знаючи, що вони будуть оцінюватись Пекіном.

"Конкурент – ще не супротивник. Це не значить ворог", - заявили чиновники, пояснюючи позицію Меттіса.

Як повідомлялося, голова Пентагону Джеймс Меттіс скасував запланований на жовтень візит до Пекіна на тлі загострення відносин між США та Китаєм.

ВідеоУ Китаї відбулось яскраве авіашоу

Складні піруети виконували нові винищувачі, за характеристиками наближені до зразків, вироблених у США. Виставка китайських авіановинок триватиме до кінці тижня.

У Китаї відбулось яскраве авіашоу

Нагадаємо, що раніше у Китаї звинуватили США у "торгівельному булінгу" і тому, що це змушує інші країни підлаштовуватись під позицію Штатів через впровадження проти них нових мит. Однак у Пекіні також і запевнили, що в будь-який момент готові сісти за стіл переговорів щодо торговельних угод, якщо вони будуть базуватися на "взаємній повазі та рівності".

Крім торговельної війни, США планують розгорнути на рівні адміністрації широкий наступ на Китай, звинувативши його у ворожій діяльності проти американських компаній, викраденні інтелектуальної власності, кібератаках і втручанні у вибори.

Залиште свій коментар

Вибір редакції