США направлять в Афганістан жіночі спецбригади "для підтримки солдатів"

Американці збираються направити до Афганістану спеціальний жіночий батальйон, який "надаватиме культурну підтримку" солдатам.

Пентагон вирішив розмістити в Афганістані особливі жіночі підрозділи. Їхня особливість в тому, що жінки будуть не воювати з талібами, а "надавати культурну підтримку" військовослужбовцям-чоловікам американських сил, заявив глава Командування спецоперацій ВС США адмірал Ерік Олсон.

Для якої саме "підтримки" завозять жінок, американці особливо і не приховують.

"У зв'язку з особливостями афганських звичаїв, американські військові не мають доступу до місцевих жінок", - скаржаться солдати.

Водночас, за словами Олсона, до підрозділів увійдуть лінгвісти і фахівці з культури Афганістану. А за необхідності, американки повинні будуть здійснювати контакти з жіночим населенням країни.

Олсон підкреслив, що військовослужбовці США в Афганістані "не завжди повною мірою усвідомлюють, в якій країні перебувають". Таким чином, виникла необхідність формування подібних батальйонів.

Водночас жінки можуть бути не тільки "культурної обслугою", але й служити по-справжньому. Найбільш "насиченими" жіночим духом є збройні сили Франції, які твердо посідають перше місце в НАТО за "фемінізацією".

Не відстає від НАТО й Ізраїль, де жінок призивають до Армії нарівні з чоловіками. Але всіх заткнула за пояс Іспанія, яка призначила жінку на сьомому місяці вагітності очолювати Міністерство оборони.

Читайте також:

З Афганістану вислали 10 британських солдатів, які завагітніли "від води"

Афганські таліби забили камінням закоханих за аморальну поведінку

Таліби вчать мавп стріляти з автоматів по американських військових (відео)

Оприлюднено відео, на якому американські солдати зі сміхом розстрілюють людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: