Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
США направляють тисячі морських піхотинців до берегів Лівії

Морська піхота ВМС США прямує до Середземного моря з міст у штаті Вірджинія Норфолк і Літл-Крік на кораблях-амфібіях, кількість яких не уточнюється.

США розпочали перебазування більш як 4 тис. моряків і морських піхотинців до району Середземного моря для підтримки коаліційної операції в Лівії "Одіссея Світанок".

Військовослужбовці зі складу амфібійно-десантної групи постійної готовності Bataan і 22-го експедиційного формування Корпусу морської піхоти ВМС США попрямують до Середземного моря з міст у штаті Вірджинія Норфолк і Літл-Крік на кораблях-амфібіях, кількість яких не уточнюється.

За словами капітана Стівена Йодера, який командує десантною групою, перебазування підрозділів ВМС здійснюється позапланово і викликано "терміновою необхідністю у Лівії і регіоні".

"Кораблі-амфібії оптимальні для виконання широкого спектру місій, від гуманітарної допомоги до військових операцій на суші і морі", - наголосив Йодер.

Нагадаємо, Рада безпеки ООН 17 березня прийняла резолюцію, що передбачає введення безполітної зони над Лівією і можливість проведення іноземної військової повітряної операції проти сил Каддафі.

В операції, яка одержала умовну назву "Одіссея. Світанок", беруть участь 13 країн, зокрема, Велика Британія, Франція, США.

За даними лівійських властей, у результаті ударів сил коаліції, які почалися 19 березня, загинули десятки мирних громадян. Країни - учасниці коаліції ці відомості не підтверджують.

Все про події в Лівії читайте тут.

Читайте також:

Лівію знову бомбардують: сили коаліції обрали нові військові та цивільні цілі

Країни НАТО не змогли домовитись щодо головного відповідального за війну в Лівії

Каддафі закликав створити "ісламську коаліцію" для війни із Заходом

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції