США назвали свого головного ворога

Згідно з документом, головною загрозою безпеці Сполучених Штатів є тероризм, а основним ворогом - радикальна ісламістська мережа "Аль-Каїда".

У США 27 травня оприлюднили нову стратегію національної безпеки, розроблену адміністрацією президента Барака Обами.

Згідно з документом, головною загрозою безпеці Сполучених Штатів є тероризм, а основним ворогом - радикальна ісламістська мережа "Аль-Каїда" й угрупування, що приєдналися до неї.

Як вказується в документі, США завжди виступатимуть проти тероризму і переслідуватимуть тих, хто пов'язаний з терористичною діяльністю.

В опублікованій стратегії наголошується, що США не воюють з представниками певної релігії, в даному випадку - з ісламом: "Ми воюємо з конкретною організацією, а саме з "Аль-Каїдою" та її спільниками, які ведуть боротьбу проти нас і наших союзників".

Крім того, серед загроз безпеки США називаються розповсюдження ядерної зброї, економічна нестабільність, негативні кліматичні зміни, а також порушення демократичних підвалин за кордоном.

Раніше глава Білого дому, представляючи стратегію у Військовій академії у Вест-Пойнті, заявив, що США надалі не будуть діяти на світовій арені поодинці і змінять цю політику тісним міжнародним співробітництвом.

У стратегії 2002 року, розробленій адміністрацією Джорджа Буша, було передбачено право розпочинати попереджувальні військові дії проти тих країн і терористичних організацій, які визнано загрозливими інтересам США.

Читайте також:

В Іраку заарештували члена "Аль-Каїди", який планував теракти на ЧС-2010

На місці веж-близнюків у Нью-Йорку збудують мечеть

Обаму закликали внести угруповання Доку Умарова до списку терористів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: