США не бояться бен Ладена

Радник президента США з національної безпеки Френсіс Таунсенд заявила, що глава "Аль-Каїди" Осама бен Ладен "фактично безсилий".

Радник президента США з національної безпеки Френсіс Таунсенд (Frances Townsend) заявила, що глава "Аль-Каїди" Осама бен Ладен "фактично безсилий".

Таунсенд в неділю з'явилася в ефірі відразу двох американських телеканалів, де прокоментувала нове відеозвернення бен Ладена, оприлюднене 7 вересня 2007 року.

Френсіс Таунсенд
Радник президента США з національної безпеки Френсіс Таунсенд (Фото: harvard.edu)
Підкресливши, що загроза терактів зі сторони "Аль-Каїди" як і раніше реальна, Таунсенд виразила сумнів у тому, що бен Ладен, що вважався "терористом номер один", користується тим же впливом в організації, який у нього було в 2001 році.

Відеозвернення, на думку радника Джорджа Буша, "найбільше, на що бен Ладен зараз здатний". "Це людина-втікач, яка сидить в печері. За винятком таких послань із загрозами, він фактично безсилий", - заявила Таунсенд. Причому "фактично безсилим" радник Білого дому називала бен Ладена в телеінтерв'ю і каналу Fox, і каналу CNN.

Нагадаємо, що відеозвернення Осами бен Ладена - перше, записане ним з 2004 року, - було приурочено до шостих роковин терактів у США, влаштованих "Аль-Каїдою". У своїй промові бен Ладен піддав різкій критиці політику, що проводиться США в Іраку, порівнявши її з політикою СРСР в Афганістані.

Представники американських спецслужб, що досліджували відеозвернення терориста, дійшли висновку, що з високою часткою ймовірності плівка була записана недавно, а людина, зображена на ній, дійсно глава "Аль-Каїди".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: