США не будуть збільшувати військовий контингент в Афганістані

Барак Обама вирішив прислухатися командувача військами коаліції в Афганістані генерала Стенлі Маккрісталла і не направлятиме більше солдатів до Афганістану.

США не будуть приймати рішення про направлення до Афганістану додаткових військ доти, доки в Кабулі не буде уряду, що вселяє довіру.

Про це повідомило джерело в найближчому оточенні президента США Барака Обами.

Голова адміністрації Білого дому Рам Емануель сказав, що поки в Афганістані немає уряду з яким президент США міг би ефективно співпрацювати, рішення про направлення додаткових військ було б безвідповідальним.

Таким чином, Обама прислухався до доповіді командувача військами коаліції в Афганістані генерала Стенлі Маккрісталла. Той вважає, що в Афганістан можна направити додатково до 40 тисяч солдатів і офіцерів, але це дуже ризиковано, тому що всі зусилля коаліції підриває недовіру населення до афганської влади і тотальна корупція. Населення часом саме шукає у талібів підтримки, зазначив генерал.

Раніше сенатор і один з лідерів демократичної партії Джон Керрі заявив під час візиту до Кабула, що Білий дім очікує від Афганістану значних реформ, перед тим як знову посилати туди американських солдатів.

Раніше командувач коаліційними силами в Афганістані Стенлі Маккрістал заявляв, що для успіху в Афганістані йому незабаром будуть потрібні масштабні підкріплення, а в іншому разі військову операцію чекає провал. Будь-які менш масштабні зміни стратегії генерал проголосив недалекоглядними.

Читайте також:

США переглянуть стратегію в Афганістані

Нобелівський лауреат премії миру Обама направить в Афганістан ще 13 тис. солдат

Таліби закликали НАТО залишити Афганістан

США за вісім років вклали в Афганістан 110 млрд доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: