США не допустили на навчання ШОС

США просили Шанхайську організацію співпраці про присутність своїх спостерігачів на навчаннях "Мирна місія-2007", але одержали відмову.

США просили Шанхайську організацію співпраці (ШОС) про присутність своїх спостерігачів на навчаннях "Мирна місія-2007", але одержали відмову, повідомила прес-секретар посольства США в Пекіні Сюзан Стівенсон.

"Ми просили, щоб нас запросили, але нам було сказано "ні"", - сказала вона в інтерв'ю американській газетній групі "Маклатчи ньюспейперс".

Військові навчання
Lenta.ru
Військові навчання "Мирна місія"
"Мирна місія-2007" - перші навчання, в яких беруть участь представники всіх країн Шанхайської організації співпраці (ШОС).

Навчання почалися в китайському місті Урумчи 9 серпня, а активна їх фаза пройде 11-17 серпня на російському армійському полігоні "Чебаркуль" в Челябінській області.

У навчаннях будуть задіяні близько 6 тисяч військовослужбовців Росії, Казахстану, Таджикистану, Киргизії, Китаю і Узбекистану, більше тисячі одиниць бойової техніки, зокрема 500 від російської сторони.

Глави держав-учасників ШОС зберуться на полігоні "для огляду військ" 17 серпня. Зокрема, 16-17 серпня на запрошення президента РФ Володимира Путіна до Росії приїде лідер КНР Ху Цзіньтао, який в Челябінську проведе переговори з главою російської держави.

Перші навчання ШОС "Мирна місія" проходили в Китаї в 2005 році.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: