Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
США не дотримуватимуться договору про ліквідацію ракет, якщо РФ не повернеться до повного виконання угоди

Вашингтон "прийматиме заходи, які спонукають РФ повернутися до дотримання Договору".

США не будуть виконувати зобов'язання за Договором про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності (ДРСМД), якщо Росія протягом року не повернеться до повного виконання угоди, йдеться в прийнятому Сенатом Конгресу США законопроекті про бюджет Пентагону на 2019 фінансовий рік.

"У світлі істотних порушень ДРСМД Російською Федерацією США мають правові підстави призупинити дію ДРСМД в повному обсязі або частково до тих пір, поки РФ буде продовжувати істотно порушувати положення ДРСМД", - йдеться в документі.

Відзначається, що Вашингтон "буде приймати заходи, які спонукають РФ повернутися до дотримання Договору".

Згідно з документом, протягом 120 днів після вступу в силу закону президент США повинен буде представити доповідь з переліком осіб, відповідальних за порушення Договору Росією. Доповідь має бути відкритою, але при цьому може містити засекречені додатки.

"Якщо президент не підтвердить відповідним комітетам Конгресу, що РФ повернулася до повного і піддається перевірці дотримання ДРСМД протягом одного року з моменту набрання чинності цим законом, обмеження, встановлені статтею 6 ДРСМД, більше не будуть обов'язковими для США відповідно з законодавством США", - наголошується в законопроекті.

У понеділок сенат Конгресу США більшістю голосів ухвалив законопроект про бюджет Пентагону на 2019 фінансовий рік у розмірі $ 716 мільярдів, який націлений на зміцнення збройних сил США.

"За" проект документа проголосували 85 сенаторів, десять висловилися "проти".

Законопроект передбачає найбільше за десятиліття підвищення зарплат військовослужбовцям, збільшення кількості військових кораблів, одиниць військової авіації, а також військового контингенту.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося, що Сполучені Штати ведуть переговори з Німеччиною про розміщення на її території американських комплексів системи протиракетної оборони (ПРО) THAAD (Terminal High Altitude Area Defense).

Залиште свій коментар

Вибір редакції