США не розміщуватимуть елементи ПРО в країнах, що не входять до НАТО

США не проводять консультації з будь-якими країнами, які не є членами НАТО.

США не розглядають можливості розміщення в країнах, що не входять до НАТО, елементів своєї системи протиракетної оборони (ПРО) в рамках "нової архітектури" системи безпеки.

Про це у вівторок, 20 жовтня, заявив заступник міністра оборони США з питань міжнародної безпеки Олександр Вершбоу.

"Ми не проводимо консультації з будь-якими країнами, які не є членами НАТО і ми не розглядаємо можливість розміщення нашої нової архітектури на території країн-не членів НАТО", - заявив Вершбоу під час візиту до Грузії, що триває другий день.

Нагадаємо, американська делегація, очолювана заступником міністра оборони Олександром Вершбоу, прибула до Тбілісі в понеділок, 19 жовтня, для проведення переговорів з грузинською стороною щодо питань військового співробітництва.

Напередодні візиту представник МЗС Грузії заявив, що під час переговорів питання про можливе розміщення в Грузії елементів американської системи ПРО розглядатися не буде. Однак грузинський дипломат зазначив, що "якщо американська сторона звернеться до Грузії з таким проханням, то в Тбілісі готові його розглянути".

Раніше держсекретар США Гіларі Клінтон під час візиту до Москви заявила, що Вашингтон не бачить підстав для розміщення елементів системи протиракетної оборони (ПРО) на території Грузії.

Читайте також:

США не мають наміру розміщувати ПРО в Україні

Росія занепокоєна переговорами щодо розміщення ПРО в Україні

Вашингтон залишив Саакашвілі без американської ПРО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: