США не розривають зв'язків із Пакистаном

Ситуація в Пакистані не вплинула на співпрацю зі США в боротьбі з тероризмом.

Вашингтон та Ісламабад продовжують військову співпрацю в боротьбі з терористами в регіоні, незважаючи на оголошення надзвичайного стану в Пакистані, повідомляють у вівторок пакистанські ЗМІ з посиланням на офіційного представника Пентагону Брайана Уїтмена.

Офіційний представник Пентагону Брайан Уїтмен (Фото: harpers.org)
Офіційний представник Пентагону Брайан Уїтмен (Фото: harpers.org)
"Ми поважаємо нашу співпрацю в районі кордону (з Афганістаном), і, наскільки мені відомо, ми продовжуємо наші військові операції," - цитують слова Уїтмена пакистанські ЗМІ.

"Ми маємо уважно ставитись до того, щоб не нашкодити зв'язкам, що склалися, в боротьбі з тероризмом," - додав він.

Після терористичних атак на Нью-Йорк і Вашингтон у 2001 році США почали військову операцію проти терористів в Афганістані. Сусідній Пакистан підтримав дії Вашингтона та надає допомогу Пентагону в боротьбі проти бойовиків. Військовослужбовці керованої США міжнародної коаліції в Афганістані й пакистанські військові проводять спільні операції - кожен зі свого боку кордону, координують свої дії.

Минулої суботи військовий президент Пакистану генерал Первез Мушарраф оголосив про введення в країні режиму надзвичайного стану. Офіційний Вашингтон піддав різкій критиці це рішення Мушаррафа, США закликали Ісламабад відновити норми демократії та забезпечити проведення вільних парламентських виборів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: