Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
США не вагатимуться запровадити санкції проти будь-кого, хто постачатиме паливо до КНДР

Раніше в такій співпраці звинувачували Росію.

Сполучені Штати не чекатимуть, аби ввести санкції проти тих, хто постачає або сприяє постачанню палива до Північної Кореї.

Про це повідомили у Держваному департаменті США, передає Reuters

У Держдепартаменті вважають, що КНДР намагається уникати санкцій Сполучених Штатів, а країни ООН зобов'язані забороняти постачання нафти в країну, яка перебуває під санкціями. 

Фотогалерея Арт-шоу в КНДР (20 фото)

Тож США будуть впроваджувати санкції проти будь-якої фізичної, юридичної особи а також проти судна, якщо будь-хто з них провадить незаконну торгівлю з Північною Кореєю. 

Заява прозвучала через кілька днів після того, як представник США в Радбезі ООН Нікі Хейлі звинуватила Росію в постачанні КНДР палива, порушуючи санкції ООН, обов'язкові для виконання членам організації.

ВідеоПрезидент Південної Кореї прилетів з дружиною до КНДР на переговори

На кадрах з місця зустрічі президентів двох Корей видно, як лідери обіймають один одного. Кім Чен Ин влаштував пишний прийом - південно-корейського президента на виході з літака вітали тисячі громадян КНДР з прапорами і квітами. 

Президент Південної Кореї прилетів з дружиною до КНДР на переговори

Нагадаємо, раніше офіційний Вашингтон привітав результати переговорів президента Південної Кореї й лідера КНДР та оголосив про готовність нового діалогу з Пхеньяном щодо трансформації двосторонніх відносин. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції