США не визнали вибори у Південній Осетії

США підкреслюють підтримку незалежності і територіальної єдності Грузії всередині її визнаних світовою спільнотою кордонів.

США не визнають парламентські вибори у Південній Осетії і вважають їх кроком на шляху до конфлікту.

Як заявив представник держдепартаменту США Роберт Вуд, "США висловлюють стурбованість у зв'язку з рішенням провести 31 травня 2009 року так звані "вибори" в грузинському регіоні Південна Осетія, не визнають їх легітимність і результати".

За словами представника американського зовнішньополітичного відомства, проведення виборів у Південній Осетії є кроком на шляху до конфлікту.

"Вони є кроком від мирного і обговореного рішення до конфлікту. США знов підкреслюють підтримку незалежності і територіальної єдності Грузії всередині її визнаних світовою спільнотою кордонів", - підкреслив Вуд.

Як відомо, Європейський союз також розцінив парламентські вибори в Південній Осетії як незаконні та відмовився визнавати їхні результати.

Нагадаємо, Південна Осетія проголосила незалежність від Грузії в серпні 2008 року, і досі її визнали тільки Росія і Нікарагуа.

Разом із тим, місія спостерігачів від Росії і країн СНД назвала парламентські вибори в Південній Осетії "вільними і відкритими" і заявила, що вони відповідали міжнародним стандартам.

На виборах, що відбулися в неділю, перемогла правляча партія "Єдність". Це були перші вибори після визнання Росією незалежності республіки. Грузія продовжує розглядати Південну Осетію як частину своєї території і не визнає вибори.

Читайте також:

Більш ніж 90% південноосетинців стали громадянами Росії

Євросоюз назвав вибори в Південній Осетії "незаконними"

На виборах у Південній Осетії перемогла проросійська "Єдність"

Саакашвілі: Росія хоче нової війни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: