США обіцяють знизити візовий збір з іноземців

США обіцяють зробити процес отримання візи дешевшим і простішим.

Розмір збору відшкодування фактичних витрат, які несе уряд США при розгляді заяв про видачу американських в'їзних віз, в найближчі роки знизиться.

Про це повідомила на брифінгу для іноземних журналістів помічник держсекретаря у консульських справах Дженіс Джейкобс.

Як пояснила Джейкобс, американська влада має намір частково скоротити, частково повністю скасувати деякі види платежів, які, поряд з консульським збором, в даний час стягуються практично з усіх категорій іноземців, що звертаються за дозволами на в'їзд до США.

"Ці додаткові платежі в найближчі два роки будуть скасовані, тому що нам не подобається система, при якій громадяни-кандидати на візи повинні витрачати зайві гроші на дзвінки (у посольства США) з метою організації співбесіди (з американським консульським співробітником) або на повернення паспорта після видачі візи ", - зазначила дипломат.

За її словами, до теперішнього часу уряд США вже уклав відповідну угоду з підрядником, який буде надалі надавати особам, які звертаються за американськими в'їзними візами, дані послуги.

"І всі витрати будуть включені у збір за обробку (документів)", - уточнила високопоставлений співробітник зовнішньополітичного відомства США.

Як вона запевнила, громадяни, що звертаються до нас, "в дійсності будуть платити менше, ніж раніше, тому що їм не доведеться нести ці витрати на додаткові послуги".

Наскільки значно зменшиться цей візовий збір, Джейкобс не сказала.

Вона додала, що описана система вже діє "в деяких країнах, таких як Канада і Мексика". Найближчим часом вона буде поширена на Ізраїль. Цілком на неї США перейдуть "через два роки", повторила помічник держсекретаря.

Відповідно до викладеної нею інформації, за 2010-ий фінансовий рік, що почався в США 1 жовтня 2009 року і завершився 30 вересня 2010 року, "іноземцям було видано більше 6,4 млн американських неімміграційних віз, що представляє собою приблизно 10-відсоткове зростання, порівняно з 2009-им роком ".

За перші 11 місяців 2010 року прибулі в США іноземці витратили там приблизно 122 700 000 000 доларів, що на 11% більше, ніж у 2009 році, розповіла Джейкобс.

Нарешті, заявила вона, в минулому фінансовому році США видали 715 тисяч студентських віз, що перевищило колишні пікові показники, якіпередували подіям 11 вересня 2001 року.

Читайте також:

США спростили візовий режим для українців

Україна і Аргентина домовилися про безвізовий режим

Рекордна кількість українців поїхала в Ізраїль на Великодень

Україна підготує безвізовий режим і вільну торгівлю з Європою до кінця року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: