США обіцяють домовитися з Росією щодо ПРО

США сподіваються на досягнення єдиного з Росією бачення проблеми ПРО.

США сподіваються досягти єдиного з Росією підходу в питанні протиракетної оборони (ПРО).

ПРО
Архів
США сподіваються, що Росія зрозуміє їх позицію стосовно системи ПРО.
Про це сказав  у понеділок на прес-конференції за підсумками свого візиту до Азербайджану заступник держсекретаря Сполучених Штатів з питань Європи та Євразії Даніель Фрід. 

"Ми в політиці протиракетної оборони ведемо співробітництво й хочемо співробітничати з Росією. Ми хочемо добитися єдиного підходу з цього питання, щоб була забезпечена безпека всіх", - сказав він.
 
"Ми маємо намір також просувати переговори стосовно ПРО з Чехією та Польщею", - додав Фрід.
 
За його словами, питання ПРО обговорювалося також в ході його зустрічей з президентом і міністром закордонних справ Азербайджана Ільхамом Алієвим і Ельмаром Мамед'яровим.
 
"Я проінформував їх про зустріч у форматі "2+2" (глав міністерств оборони і закордонних справ США і Росії) в Москві, оскільки там були питання, що мають відношення до Азербайджану", - сказав Фрід 

"Якщо буде згода з боку Азербайджану, ми проведемо консультації з ним з усіх питань, пов'язаних із ПРО", - сказав також заступник держсекретаря США.
 
США розраховують розмістити радар у Чехії та 10 ракет системи ПРО в Польщі в 2011-2012 роках. За заявою Вашингтона, система покликана знаходити та збивати ракети, націлені на США і Європу. 

Москва вважає аргументи США непереконливими і розцінює розміщення елементів протиракетної оборони поблизу російського кордону, як загрозу своїй національній безпеці.

Росія пропонує американцям спільно використовувати для розміщення системи ПРО Габалінськую станцію радіолокації в Азербайджані і станцію, що будується в російському Армавірі, повідомляють РИА Новости. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: