США обмежили видачу віз співробітникам Міжнародного кримінального суду

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вашингтон невдоволений відкритими судом провадженнями проти американських військових з Афганістану.

Сполучені Штати вводять обмеження на видачу віз для в'їзду в країну персоналу Міжнародного кримінального суду, що розташований у Гаазі (Нідерланди).

Про це у п'ятницю, 15 березня, заявив держсекретар США Майкл Помпео журналістам в Держдепартаменті.

"Я оголошую про обмеження на видачу віз особам, які безпосередньо відповідальні за розслідування МКС щодо американських військовослужбовців. Під обмеження потрапляють особи, які вживають або вживали заходи щодо проведення такого розслідування. Ці візові обмеження також можуть бути використані для запобігання зусиль МКС, спрямованих на переслідування громадян союзних держав, включаючи Ізраїль, без згоди самої влади", - сказав він.

Помпео нагадав, що США не перебувають в Міжнародному кримінальному суді.

Держсекретар підкреслив, що "здійснення цієї політики вже почалося". Він нагадав, що, згідно із законодавством США, візові питання мають конфіденційний характер, тому він відмовився надавати більш детальну інформацію по цій справі.

Нагадаємо, Сполучені Штати погрожували введенням санкцій проти Міжнародного кримінального суду через порушення справ проти громадян Америки ще у вересні минулого року.

Невдоволення Вашингтону викликали розпочаті судом провадження проти військовослужбовців в Афганістані, яких підозрюють у знущанні над ув'язненими. Крім того, США критикують МКС за позицію у справі протистояння Ізраїлю та Палестини. Відомо, що палестинська сторона подала до Міжнародного кримінального суду позов проти Ізраїлю за начебто порушення прав людини у Секторі Гази та на території Західного берегу річки Йордан.

ВідеоНові санкції США обвалили курс рубля та акції провідних російських компаній

Безпрецедентні персональні санкції проти режиму Путіна діють чотири дні, а на біржах уже обвал, курс рубля стрімко просів. Олігархи, звинувачені в агресії проти України та сирійського народу, втрачають мільярди, їхню власність у Сполучених Штатах арештовують.

Нові санкції США обвалили курс рубля та акції провідних російських компаній

Залиште свій коментар

Вибір редакції