США офіційно розпочали процес виходу з Паризької кліматичної угоди

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Процес остаточно завершиться через рік.

4 листопада США розпочали процес виходу з Паризької кліматичної угоди, подавши відповідне повідомлення в Організацію Об'єднаних Націй. 

Про це йдеться на сайті Державного департаменту США.

Вихід США з угоди відбудеться через рік після надання повідомлення.

У Держдепі нагадали, що президент США Дональд Трамп у червні 2017 року вирішив вийти з Паризької угоди "через несправедливий економічний тягар, покладений на американських робітників, підприємства та платників податків за зобов'язаннями США, укладеними в рамках Угоди. 

"Сполучені Штати скоротили всі види викидів, навіть коли ми розвиваємо економіку та забезпечуємо доступ наших громадян до доступної енергії. Наші результати говорять самі за себе: викиди в США за критеріями забруднювачів повітря, які впливають на здоров'я людини та навколишнє середовище, зменшилися на 74% між 1970 та 2018 роками. Чисті викиди парникових газів в США знизилися на 13% у 2005-2017 роках, навіть коли наша економіка зросла на понад 19 відсотків", – йдеться у повідомленні

Теперішня влада США виступає за використання усіх джерел та технології енергії чисто та ефективно, включаючи викопні види палива, ядерну енергію та поновлювані джерела енергії.

"На міжнародних дискусіях щодо клімату ми продовжуватимемо пропонувати реалістичну та прагматичну модель, підкріплену реальними результатами - показуючи, що інновації та відкриті ринки призводять до більшого процвітання, меншої кількості викидів та більш безпечних джерел енергії", – заявляє Держдеп.

Нагадаємо, 1 червня 2017 року президент США Дональд Трамп офіційно оголосив про вихід США із Паризької кліматичної угоди, яка була підписана 2015 року. На знак протесту Ілон Маск звільнився з посади радника президента. Це рішення також різко засудив Леонардо Ді Капріо, посол доброї волі ООН з проблем клімату. Американці влаштували масові протести.

Відео Світовий кліматичний скандал: США вирішили вийти із Паризької угоди

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції