США офіційно визнали Huawei загрозою національній безпеці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Повідомляється, що компанія загрожує американським мережам звʼязку та 5G.

Федеральна комісія зв'язку Сполучених Штатів офіційно визнала китайські телекомунікаційні компанії Huawei та ZTE загрозою національній безпеці. Рішення почало діяти від 30 червня. 

Про це йдеться в заяві комісії. 

Відтепер гроші з фонду загальних послуг не можна буде використовувати для придбання, обслуговування та підтримки будь-якого обладнання або послуг, що надаються або виробляються цими компаніями, йдеться в заяві. 

Водночас зазначається, що Huawei і ZTE мають тісні зв'язки з Комуністичною партією Китаю і військовими відомствами КНР, а також співпрацюють з розвідувальними службами країни. "Ми не можемо і не дозволимо Комуністичній партії Китаю використовувати мережеві уразливості і поставити під загрозу нашу критично важливу комунікаційну інфраструктуру", - йдеться в заяві.

Дешеве обладнання Huawei і ZTE активно використовували регіональні американські компанії, що працювали в сільській місцевості. Однак тепер їм доведеться змінити обладнаня китайських компаній у своїх мережах.

Нагадаємо, компанія Huawei займається будівництвом мережі 4G в Київському метрополітені. Вартість робіт не розголошується. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції