США оголосили бойкот конференції ООН з расизму, назвавши її антисемітською

Сполучені Штати висловили протест проти всесвітньої конференції ООН проти расизму, оскільки в її програму "включені потворні прояви нетерпимості та антисемітизму".

США вирішили бойкотувати всесвітню конференцію проти расизму, яка відбудеться в штаб-квартирі ООН у вересні цього року, через прояви антисемітизму. Цей намір підтвердили в Адміністрації президента США Барака Обами.

Раніше в західній пресі з'явилося повідомлення про те, що сенатор-демократ Кірстен Гіллібранд отримав лист від помічника держсекретаря Джозефа Макмануса, в якому говорилося, що Сполучені Штати не будуть на всесвітній конференції по боротьбі проти расизму, оскільки в її програму "включені потворні прояви нетерпимості та антисемітизму".

На подібній конференції по боротьбі з расизмом у 2009 році основною подією став виступ президента Ірану Махмуда Ахмадінежада, який прочитав промову з різкою антиізраїльською риторикою, після чого представники 40 національних делегацій на знак протесту покинули зал засідань.

Варто зазначити, що у США досить прискіпливо ставляться до питання проявів расизму. Так, нещодавно "політкорегування" зазнали літературні твори Марка Твена. У новому виданні його романів "Пригоди Гекльберрі Фінна" і "Пригоди Тома Соєра" чорношкірих більше не називатимуть "рабами" та "неграми".

Читайте також:

Обама закликав Євросоюз і НАТО "відкрити двері" для нових членів

США відповідатимуть на атаки хакерів ракетними ударами

Євреї та мусульмани розпочнуть спільну боротьбу з екстремізмом

У новому виданні романів "Пригоди Гекльберрі Фінна" і "Пригоди Тома Соєра" чорношкірих більше не називатимуть "рабами".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: