США озброять Польщу учбовими версіями ракет Patriot

Американці три роки возитимуть до Польщі учбові зенітні комплекси, щоб поляки навчилися ними користуватися, і лише потім встановлять бойові варіанти.

США до 2012 року поставлятимуть Польщі зенітні ракетні комплекси Patriot в учбовій версії, повідомив представник Пентагону Александер Вершбоу.

"Ракети Patriot надаватимуться Польщі на один місяць раз на квартал з метою навчання і тренувань, щоб допомогти польським збройним силам звикнути до їхньої дії", - заявив Вершбоу.

За його словами, після 2012 року ракети Patriot будуть надані Польщі вже в бойовій версії.

Нагадаємо, 27 листопада стало відомо, що США і Польща досягли домовленості про розміщення ракет Patriot неподалік Варшави. Спочатку йшлося про учбові комплекси, але пізніше Вашингтон підтвердив свій намір поставити бойову техніку.

Крім того, США і Польща домовилися про статус американських військ в Польщі. Угода про статус збройних сил SOFA (Status of Forces Agreement) визначає рамки відносин американських військ з країнами, на території яких розміщуються їхні частини. Зокрема, в документі прописаний механізм сплати податків американськими військовими, а також те, під чию юрисдикцію підпадають військовослужбовці у разі скоєння злочину.

Читайте також:

США та Польща готові розмістити ракети Patriot під Варшавою

Польща не може дочекатися, коли США розмістять на її території ракети Patriot

Польща створює альтернативу американським ракетам Patriot

Росія зацікавилася альтернативною системою ПРО США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: