Для ліквідації бен Ладена США використали секретну зброю

В операції зі знищення бен Ладена США використали гелікоптери-невидимки. Після операції уламки розробки потрапили в руки пакистанців, які в свою чергу можуть потрапити до китайців.

Секретна зброя, яку американські військові, можливо, використовували під час ліквідації Усами бен Ладена в Абботтабаді, може потрапити в чужі руки і спровокувати міжнародні скандал.

Після операції уламки раніше невідомого гелікоптера-невидимки потрапили в руки пакистанців. А цінні знахідки можуть дістатися китайцям, які дуже швидко освоюють чужі оборонні технології, вважають експерти..

На думку про те, що "морські котики" використовували, раніше невідомий стелс-гелікоптер, щоб не потрапити в поле зору пакистанських радарів і завдати раптового удару, спостерігачів наштовхнули фотографії з місця операції.

На них видно дивні уламки машини, які дуже багато змогли розповісти фахівцям з військової авіації. Офіційно американська армія відмовляється коментувати будь-яку інформацію про те, які технології і зброю використовували бійці SEALS.

 США ЛІКВІДУВАЛИ БЕН ЛАДЕНА (ВІДЕО)

Раніше влада США лише повідомила, під час операції одному з вертольотів довелося екстрено сідати через технічні неполадки. Після вбивства бен Ладена, щоб не залишати цінну машину на чужій території, спецназівці підірвали її. Однак знищена була лише основна частина корпусу - хвіст залишився практично цілим.

Незвичайні уламки незабаром були відвезені пакистанськими військовими, і тепер є побоювання, що Пакистан відмовиться повертати цінну знахідку на вимогу США.

Відносини між двома країнами вже помітно напружені після операції секретної групи Team Six: американці провели операцію без дозволу Пакистану, а після почали натякати, що всі останні роки Ісламабад свідомо ховав у себе лідера "Аль-Каїди".

Жителі району, де відбувалася операція, звернули увагу на те, що вертольоти не були чутні до тих пір, поки не з'явилися над самими будинками.

Фото з місця ліквідації терориста №1 ви можете переглянути тут. УВАГА! Фотознімки містять криваві сцени.

А анонімне джерело в пакистанській розвідці повідомило, що американські вертольоти не були виявлені радарами. Їх засікли лише один раз - коли машини пролетіли над кордоном по дорозі з Афганістану.

За словами розвідника, всього було відмічено чотири вертольоти, вони летіли на дуже малій висоті. Як зазначають експерти, ймовірно, бійці Team Six використовували два гелікоптери-невидимки (один з них розбився) і два більших транспортних гелікоптера CH-47 Chinook.

На думку фахівців, вбивці бен Ладена взяли на операцію нову малопомітну модифікацію гелікоптера MH-60 Black Hawk.

Судячи з уламків, гелікоптер також був частково схожий на RAH-66 Comanche - багатоцільовий розвідувально-ударний гелікоптер, розробка якого була згорнута у 2004 році (після того, як американці витратили на нього 7 млрд доларів і створили вісім прототипів).

Не виключено, що американські інженери адаптували деякі технології RAH-66, щоб використовувати їх при створенні модифікації Black Hawk: зокрема, зменшили шум від гвинтів і покрили корпус матеріалом, що захищає від радарів.

За словами Пітера Фелстеда, редактора оборонного журналу Jane's Defence Weekly, аналітики ретельно вивчили наявні фото і прийшли до висновку, що на них зображено залишки "раніше невідомого стелс-гелікоптера".

Фелстед висловлює побоювання, що на уламки вже поклали око китайці - на даному етапі згадані технології були б для них вкрай корисні. У Пакистані ж добре налагоджені військові зв'язки з Китаєм - дві країни, зокрема, разом працюють над проектом винищувача JF-17 Thunder (по китайській класифікації - Chengdu FC-1 Xiaolong).

Все про ліквідацію бен Ладена читайте тут.

Читайте також: 

Оприлюднено нову версію ліквідації бен Ладена, що суперечить попередній

Пакистан почав розслідування приховування бен Ладена

ЗМІ: бен Ладена зрадив його найближчий помічник

Знищити бен Ладена допомогла собака

ЗМІ знайшли засекречених вбивць бен Ладена і розповіли про їх командира

ВідеоСША під час вбивства бен Ладена втратили секретну військову розробку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: