Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
США підготували новий список товарів з Китаю для підвищення мита

Нові тарифи торкнуться тисяч найменувань товарів китайського експорту.

Новий список товарів китайського експорту загальною вартістю $ 200 млрд, які будуть обкладені додатковим митом у 10%, оприлюднений в США.

"Вже близько року адміністрація Трампа ввічливо пропонувала Китаю припинити несправедливу практику в торговельних відносинах, відкрити свої ринки, включитися в справжню ринкову конкуренцію. Замість того, щоб відреагувати на наші законні вимоги, Китай зробив відповідні заходи проти американських товарів", - завив, оголошуючи про нових тарифи торговельний представник США Роберт Лайтхайзер.

Нові тарифи торкнуться тисяч найменувань товарів китайського експорту, таких як продукти харчування, тютюн, хімічні товари, вугілля, сталь, алюміній, автомобільні покришки, меблі, вироби з дерева, корм для тварин, килими, велосипеди та інші.

Раніше Трамп виступав з погрозами про введення в кінцевому підсумку мита на товари китайського експорту вартістю в $ 500 млрд.

Нові тарифи набудуть чинності не раніше, ніж через два місяці після публікації списку.

Нагадаємо, раніше президент США Дональд Трамп підписав указ про введення мита в 25% на імпортну сталь і 10% на алюміній. Згодом Китай заявив, що США розв'язали найбільшу в світі торгову війну і ввів дзеркальні мита у відповідь Вашингтону.

Вибір редакції