США підтримують ідею подовження дії особливого статусу окупованих територій Донбасу

Штати сподіваються на мирне врегулювання ситуації.

США підтримують зусилля Ради з подовження дії особливого статусу окупованих територій Донбасу.

Про це йдеться у повідомленні Посольства США в Україні у Twitter.

В установі сподіваються, що це дасть можливість врегулювати ситуацію на Донбасі мирним шляхом.

"Ми підтримуємо зусилля Верховної Ради продовжити дію особливого статусу, що дасть можливість мирного врегулювання конфлікту на сході України", - наголосили у відомстві.

Нагадаємо, закон про реінтеграцію Донбасу внесуть до парламенту вже 4 жовтня. В законі Росія буде визначена як агресор, неконтрольовані території названі окупованими, а ще йтиметься про допуск миротворчої місії. 

З цим законом так довго тягнули, що майже спізнились. 18 жовтня спливає термін особливого самоврядування на Донбасі. А зволікали в Адміністрації президента тому, що чекали остаточного узгодження ідеї введення миротворців з міжнародними партнерами. А от поза президентською фракцією лунає чимало сумнівів, чи знайде цей закон підтримку в парламенті. У "Народному фронті" кажуть, що будь-яка згадка про особливий статус Донбасу поховає проект. 

Уповноважена президента у мінському процесі Ірина Геращенко каже, що закон про Донбас допоможе зберегти міжнародні санкції проти Росії. Також вона пообіцяла несподіванки в президентському законопроекті

ВідеоПрезидент має внести у Верховну Раду законопроект про реінтеграцію Донбасу

 

Залиште свій коментар