США підтвердили намір вийти з "ракетного договору" і оголосили, коли розпочнуть цей процес

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Процес виходу Сполучених Штатів з угоди складе близько півроку.

США почнуть процес виходу з Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності (ДРСМД) 2 лютого.

Про це повідомила в середу, 16 січня, заступник держсекретаря з контролю над озброєннями і міжнародної безпеки Андреа Томпсон, пише ТАСС.

Томпсон, що перебуває зараз в Брюсселі, знову звинуватила Росію в порушенні ДРСМД. Вона додала, що під час російсько-американських консультацій з ДРСМД у Женеві 15 січня прориву досягнуто не було. Процес виходу США з договору складе півроку.

Нагадаємо, напередодні Томпсон назвала зустріч із заступником міністра закордонних справ РФ Сергієм Рябковим щодо Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності (ДРСМД) такою, що розчаровує.

Раніше Трамп уже оголосив про розрив договору про ліквідацію ракет з Росією. На думку Вашингтона, заяви президента РФ Володимира Путіна про розробку новітніх ракетно-ядерних систем свідчать про порушення Росією договору про скорочення ракет середньої і малої дальності. Деякі оголошені Путіним розробки стали новою інформацією для американської сторони, за іншими велося спостереження протягом певного часу.

Путін, своєю чергою, пригрозив США заходами і не оминув шансу похвалитися гіперзвуковою зброєю.

ВідеоСША готуються розірвати ракетний договір з РФ

Білий Дім виходить з укладеного з Кремлем Договору про обмеження ракет середньої та малої дальності. Документ було підписано 30 років тому, ще за Радянського Союзу. Тоді країни домовилися знищити та більше не виробляти усі комплекси балістичних та крилатих ракет наземного базування, оскільки застосування ядерної зброї мало б нищівні наслідки для усього людства. 

США готуються розірвати ракетний договір з РФ

Залиште свій коментар

Вибір редакції