Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
США підвищили мито на низку китайських товарів більш ніж удвічі

Мито підвищили на суму 200 мільярдів доларів.

Сполучені Штати Америки від 10 травня підвищують від 10% до 25% мито на низку китайських товарів на загальну суму 200 млрд доларів.

Про це йдеться в офіційному журналі уряду США.

"Ставка додаткових мит 10 травня 2019 року збільшиться до 25%. Рішення набере чинності 10 травня. Підвищення торкнеться імпорту загальною вартістю близько 200 мільярдів доларів.", - йдеться в повідомленні.

Там додали, що Управління торгового представника США (USTR) має буде визначити, для яких товарів з КНР можуть бути зроблені винятки.

Зазначимо, кількома днями раніше президент США Дональд Трамп анонсував збільшення мита на китайські товари. 

"Протягом 10 місяців Китай платив в США мита в розмірі 25 відсотків на високотехнологічну продукцію вартістю 50 млрд доларів США, і 10 відсотків на інші товари вартістю 200 млрд. А в п'ятницю 10 відсотків зростуть до 25", - зазначив тоді американський президент.

Нагадаємо, Сі Цзіньпін і Дональд Трамп домовлялися про те, що США не будуть піднімати ввізні мита на китайські товари з 10% до 25%, про що раніше оголошував Вашингтон.

Раніше в Китаї звинуватили США у "торговому буллінгу" і в тому, що це змушує інші країни підлаштовуватися під позицію Штатів за введення проти них нових мит. Однак у Пекіні також і запевнили, що в будь-який момент готові сісти за стіл переговорів з приводу торговельних угод, якщо вони будуть ґрунтуватися на взаємній повазі і рівності".

Крім торгової війни, США планували розгорнути на рівні адміністрації широкий наступ на Китай, звинувативши його у ворожій діяльності проти американських компаній, викраденні інтелектуальної власності, кібератаці і втручання у вибори.

Залиште свій коментар

Вибір редакції