США почали масовий випуск вакцини від свинячого грипу

Американські дослідники не виключають мутації вірусу свинячого грипу, як і того, що після цього вакцину доведеться переробляти. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

У США розпочинається масовий випуск вакцини проти грипу A/H1N1.

Про це заявила міністр охорони здоров`я Кетлін Себеліус.

Право на виробництво препарату отримають чотири фармацевтичні компанії. За словами міністра, у найближчі місяці не виключена можливість мутації вірусу. У такому разі формулу вакцини доведеться доопрацювати.

Випуск необхідних обсягів препарату в США має завершитися до жовтня. Вакцинація проти вірусу А/H1N1 торкнеться приблизно трьохсот мільйонів американських громадян. Насамперед, це люди з підвищеним ризиком зараження залежно від виду діяльності або стану здоров`я.

Новий грип офіційно набув статус пандемії в червні. За прогнозами Всесвітньої організації охорони здоров`я, кількість хворих може досягти 2 млрд чоловік. Це приблизно третина населення земної кулі.

Нагадаємо, в Україні в осінньо-зимовий період очікуються три спалахи грипу.

Про це повідомив 18 серпня директор Українського центру грипу і респіраторних інфекцій Міністерства охорони здоров'я Олександр Гриневич.

За його словами, очікуються два спалахи сезонного грипу, а також спалах пандемічного грипу. Він також відзначив, що до України вакцина проти сезонних вірусів грипу буде завезена на початку вересня, проти пандемічного – дещо пізніше.

Читайте також:

Щеплення від свинячого грипу вбиває нервову систему

Четверо українських туристів захворіли на свинячий грип

Український хлопчик заразився на свинячий грип у Росії

ВООЗ: на свинячий грип захворіють 2 мільярди людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: