США погодилися обміняти "російських шпигунів" на "групу зрадників"

Адміністрація Обами веде переговори з Москвою щодо обміну "російських шпигунів" на групу з 11 людей, засуджених за розголошення держтаємниці РФ.

Вашингтон підтвердив, що веде переговори з Москвою про обмін фігурантів шпигунського скандалу в США на 11 осіб, серед яких засуджений за розголошення держтаємниці російський вчений Ігор Сутягін.

Адміністрація Обами розглядає ймовірність подібної угоди, яка передбачає, що затримані в США визнають свою провину, і після цього вони будуть відправлені до Росії, розповів американський урядовець. "Це звичайна практика. Так робилося багато разів", - сказав чиновник.

7 липян у Москві родичі вченого Сутягіна оголосили, що його в числі інших осіб готують до обміну "з американцями". "Наскільки ми зрозуміли, Ігоря завтра везуть до Відня, там міняють, і потім - до Лондона", - сказав брат ученого Дмитро Сутягін.

"Сутягін буде відправлений до Англії в обмін на одну людину, яку передадуть Росії", - сказала його адвокат Ганна Ставицька, додавши, що її підзахисний входить до складу групи з 11людей

Служба зовнішньої розвідки Росії відмовилася спростовувати або підтверджувати повідомлення про підготовлюваний обміні.

Нагадаємо, наприкінці червня співробітники ФБР заарештували 10 осіб за підозрою в шпигунстві на користь Росії. Дев'ять відповідачів обвинувачуються також в змові з метою відмивання грошей.

"Шпигунський скандал" вже наробив чимало шуму в суспільстві, а деякі його фігуранти стали справжніми "зірками", як, наприклад, Анна Чапман, яку в західній пресі називають "російською Мата Харі" та "Червоною Анною".

Читайте також:

До операції за участю вченого Сутягіна і "російських шпигунів" залучили полковника ГРУ

Москва обміняє вченого-зрадника Сутягіна на "російських шпигунів"

Екс-чоловік "російської Мата Харі" оприлюднив подробиці їх інтимного життя

"Російська Мата Харі" полювала за британськими принцами Уїльямом та Гарі

ВідеоСША погодилися обміняти "російських шпигунів"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: