Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
США погрожують Венесуелі новими санкціями проти нафтової промисловості

Глава Держдепартаменту запевнив, що США "враховуватимуть наслідки" тиску для країн регіону, щоб не уразити їх в економічному плані.

Державний секретар США Рекс Тіллерсон погрожує режиму Венесуели новими санкціями проти нафтової промисловості – головної експортної галузі країни, що надає уряду Мадуро основний прибуток.

Про це пише Укрінформ.

»Колись процвітаюча демократія (у Венесуелі – ред.) була демонтована на наших очах. Саме тому ми маємо намір вжити всіх можливих заходів, щоб примусити режим (Ніколаса Мадуро – ред.) повернути все до конституційного ладу, повернути все в руки венесуельського народу", - цитує главу американської дипломатії Державний департамент США.

Йдеться про додаткове "застосування санкцій по відношенню до (продажу – ред.) нафти чи продуктів, щоб посилити тиск на режим Мадуро".

ВідеоПрезидент Венесуели розпорядився випустити перші сто мільйонів одиниць нафтовалюти

Підкріплюватимуть нову валюту природні багатства країни, себто запаси нафти. Офіційна презентація валюти "Петро" відбудеться 14 січня. На думку Ніколаса Мадуро, інновація допоможе Венесуелі здолати фінансові труднощі через світові санкції.

Президент Венесуели розпорядився випустити перші сто мільйонів одиниць нафтовалюти

Фотогалерея Справжнє зубожіння: Reuters показало пусті полиці супермаркетів у Венесуелі (19 фото)

Глава Держдепартаменту запевнив, що Сполучені Штати "враховуватимуть наслідки" тиску на офіційний Каракас і для країн регіону, щоб не уразити їх в економічному плані.

Нагадаємо, що раніше президент США Дональд Трамп підписав указ про введення фінансових санкцій проти Венесуели.

Заборонені угоди з новими борговими зобов'язаннями та цінними паперами, які випускає уряд Венесуели і державна нафтокомпанія PDVSA.

Залиште свій коментар

Вибір редакції