США пообіцяли захистити Балтію від впливу Росії

США пообіцяли, що захистять країни Балтії від зростання впливу Москви, але не покидають надії на співпрацю НАТО та Росії.

США не мають наміру миритися з можливим розширенням впливу Росії в країнах Балтії.

Про це заявила заступник глави Пентагону з міжнародної політики Мішель Флурной.

"Одне з найважливіших питань, яке необхідно обговорити Раді Росія - НАТО, це визначення, що означає для нас поняття "безпека", - сказала представник американського військового відомства в Талліні. За словами Флурной, "тут в окремих країн-членів НАТО і Москви є певне розходження в поглядах".

Вона висловила думку, що "незважаючи на прагнення НАТО співпрацювати з Росією, Альянс не має наміру миритися з прагненням РФ збільшити свій вплив в країнах Балтії".

Заступник міністра запевнила балтійські держави, що Сполучені Штати "вірні своїм союзникам і з усією серйозністю ставляться до взятих на себе зобов'язань".

Флурной також вважає, що НАТО і Росії є можливості для плідної співпраці, "проте їх реалізація багато в чому залежить від Москви". Зокрема, вона висловила побажання більш активно взаємодіяти з проблеми ядерних технологій Ірану, а також спільно брати участь в антитерористичній діяльності.

Нагадаємо, у січні чотири винищувачі ВПС Франції Mirage 2000 почали патрулювати небо над країнами Балтії в рамках місії "повітряної поліції" НАТО.

Як повідомило міністерство оборони Литви, контингент французьких ВПС у складі 150 людей змінив німецьких колег, які закінчили свою чотиримісячну вахту.

Читайте також:

Обама і Медведєв домовилися пришвидшити переговори про СНО

Москву турбує не НАТО, а його неувага до інтересів Росії

США запропонували Росії разом створити систему ПРО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: