США попередили Росію про наслідки, якщо Навальний помре у в'язниці

США попередили Росію про наслідки, якщо Навальний помре у в'язниці

Фото: Associated Press

За словами помічника президента США з національної безпеки Джейка Саллівана, Росія несе відповідальність за все, що відбувається з Навальним під вартою.

Якщо російський опозиціонер Олексій Навальний, якого посадили в тюрму, помре в ув'язненні, для Росії будуть наслідки.

Про це попередив помічник президента США з нацбезпеки Джейк Салліван, інформує CNN.

"Ми попередили російський уряд, що вони несуть відповідальність за все, що відбувається з Навальним під вартою, і вони будуть притягнуті до відповідальності перед міжнародним співтовариством", — сказав Салліван.

Помічник Байдена зазначив, що США розглядають безліч різних можливостей покарати РФ, але він поки не буде їх озвучувати.

"На даному етапі я не буду публічно говорити про це, але ми повідомили, що будуть наслідки, якщо Навальний помре", — підсумував Джейк Салліван.

Раніше повідомлялося, що вага Навального сильно знизилася через голодування. Опозиціонер заявив, що його хочуть годувати примусово.

Нагадаємо, що здоров'я засудженого російського опозиціонера Олексія Навального, який продовжує голодування у виправній колонії, погіршується. Члени команди захисту політика, які відвідали його в колонії №2 міста Покров Володимирської області, заявили, що Навальний втрачає чутливість в руках і кашляє, при цьому відмовляючись від їжі.

Новини світу: у своєму Instagram Олексій Навальний повідомив про голодування

Новини світу: у своєму Instagram Олексій Навальний повідомив про голодування

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація