США послаблять іранські санкції щодо восьми країн – Bloomberg

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Їм дозволять імпортувати нафту з Ірану.

США погодилися послабити іранські санкції стосовно восьми країн, дозволивши їм імпортувати нафту з ісламської країни.

Про це повідомило джерело в адміністрації американського президента агентству Bloomberg.

Джерело не називає точний перелік цих восьми країн, однак відомо, що серед них є Індія, Японія та Південна Корея. Щодо Китаю досі ведуться перемовини, однак двоє осіб, близьких до них, теж зазначили, що Китай є у цьому переліку.

В обмін на послаблення санкцій ці вісім країн будуть зобов’язані скоротити імпорт іранської нафти.

Нагадаємо, Міжнародний суд ООН зобов'язав США скасувати частину накладених на Іран санкцій, насамперед щодо гуманітарних товарів. У цьому зв'язку держсекретар США Майк Помпео підкреслив, що американська сторона продовжить здійснювати гуманітарну допомогу Ірану й додав, що влада в Тегерані бездумно витрачає ресурси замість того, щоб допомогти власному народу.

Раніше Трамп оголосив про вихід з ядерної угоди з Іраном, укладеної в 2015 році разом з Росією, Китаєм, Великою Британією, Францією і Німеччиною. Також було оголошено про відновлення дії санкцій проти Тегерана, котрі, згідно з планом дій, знімалися в обмін на закриття ядерної програми.

ВідеоСША запровадили нові санкції проти Ірану

У санкційний список потрапили три компанії та шестеро осіб, які пов’язані із Корпусом вартових Ісламської революції. Це гілка Збройних Сил Ірану, створена після революції 1979 року. В американському Мінфіні кажуть, що санкції спрямовані проти тих, фінансував злочинну діяльність корпусу.

США запровадили нові санкції проти Ірану

Залиште свій коментар

Вибір редакції